The Sims 4 Maszyna do klonowania (Zabrać się do pracy)

Maszyna do klonowania została wprowadzona w The Sims 4: Get to Work i pozwala Twoim Simom powielić kilka przedmiotów, a ostatecznie nawet jedną kartę SIM! W tym przewodniku omówimy, jak zdobyć maszynę do klonowania i jak z niej korzystać.

Jak zdobyć maszynę do klonowania

Aby zdobyć maszynę do klonowania w The Sims 4, musisz wprowadzić swoją kartę SIM do aktywnej kariery naukowca. Kiedy osiągniesz 5 poziom kariery i dokonasz dziewiątego przełomu, będziesz mógł stworzyć maszynę.

Aby użyć konstruktora wynalazku do stworzenia maszyny do klonowania, musisz mieć 2 zwykłe kryształy i 2 zwykłe metale.

Jak zdobyć maszynę do klonowania za pomocą kodów

Jeśli nie chcesz rozpoczynać kariery naukowca, ale nadal chcesz mieć maszynę do klonowania, możesz również skorzystać z kodu kupowania debugowania, aby ją zdobyć. Ten kod odblokowuje wiele przedmiotów, które widzisz w grze, ale których normalnie nie można kupić.

Musisz nacisnąć ctrl + shift + c na klawiaturze, a następnie wpisać testingcheats true, aby upewnić się, że kody są włączone w twojej grze. Następnie wpisz bb. showhiddenobjects, aby użyć tego konkretnego kodu i naciśnij Enter.

Aby znaleźć maszynę do klonowania, możesz przejść do trybu kompilacji i użyć paska wyszukiwania w lewym dolnym rogu i wpisać maszynę do klonowania, a powinna się pojawić.

Używanie maszyny do klonowania na obiektach

Nie możesz sklonować byle czego na maszynie do klonowania; jest tylko kilka obiektów, które są możliwe:

  • Kryształy
  • Serum
  • Metale
  • Owoce
  • Kwiaty
  • Talerze z jedzeniem

Najlepsze jest to, że możesz klonować jedzenie, więc prawie nigdy więcej nie gotujesz, jeśli używasz go poprawnie!

Aby sklonować obiekt, musisz przeciągnąć ten element na maszynę do klonowania, kliknąć maszynę i wybrać obiekt do klonowania. Jeśli klonowanie się powiedzie, dwa takie same elementy na maszynie do klonowania będą znajdować się po różnych stronach.

Być świadomym; istnieje szansa, że obiekt zawiedzie! Gdy klonowanie się nie powiedzie, w miejscu, w którym powinien pojawić się sklonowany obiekt, może pojawić się elementarna kostka materii; te kostki są warte tylko §1 i mogą być dość denerwujące, gdy chcesz coś sklonować.

Korzystanie z maszyny do klonowania na Simie

Jeśli zaktualizujesz swoją maszynę do klonowania, w końcu będziesz mógł rozpocząć klonowanie simów.

Sim dołączy do twojego domu i będzie wyglądał identycznie jak oryginalny. W większości przypadków Twoja karta SIM będzie miała te same cechy, co oryginalna karta SIM, ale zawsze istnieje szansa, że zostaniesz złym klonem i zyska przeciętną lub złą cechę zamiast jednej ze sklonowanych simów.

Te Simy nie będą miały żadnych umiejętności, relacji ani kariery oryginalnej karty SIM. Zasadniczo są to zupełnie nowe simy o pięknym wyglądzie od kogoś innego!

Końcowe przemyślenia

Używanie maszyny do klonowania w The Sims 4 może być zabawne, jeśli chcesz stworzyć armię swojej karty SIM lub po prostu stworzyć mnóstwo tego samego obiektu.

Zawsze jestem fanem tworzenia całego sąsiedztwa tylko mojej własnej karty SIM i sprawiania, że będzie to bardzo zagmatwane! Czy kiedykolwiek korzystałeś z maszyny do klonowania? Dajcie znać w komentarzach o swoich odczuciach!