Jak zainstalować modyfikacje i zawartość niestandardową Sims 4 (CC)

Poszerz swoje wrażenia z gry Sims 4 dzięki modom i cc

Uwaga dotycząca pomocy mody

Nie zawracaj sobie głowy proszeniem nas o pomoc w rozwiązywaniu problemów z modami / cc. Przejdź do autora moda na forum / stronie, do której uczęszcza lub na której udostępnia swoje treści. Autor moda zna się na swojej pracy i może Ci pomóc lepiej niż my, a także może docenić raporty o błędach!

O modach i niestandardowej zawartości

Modyfikacje i zawartość niestandardowa cieszą się ogromną popularnością wśród graczy Sims 4, ale jeśli jesteś nowy w serii, możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie skarby czekają na tych, którzy chętnie przeszukują sieć w poszukiwaniu najnowszych plików do pobrania. Dostępnych jest znacznie więcej darmowej zawartości do pobrania niż ta zawarta w grze podstawowej i wszystkich grach / pakietach przedmiotów razem wziętych. W tym przewodniku nauczę Cię, jak zainstalować CC i modyfikacje, wyjaśnię, czym one są, oraz podpowiem, dokąd można się stąd udać, udostępniając linki do witryn, z których można pobrać CC do swojej gry.

Ogromna lista najlepszych modów do pobrania The Sims 4

Czym jest Sims 4 CC?

Treść niestandardowa jest prosta w porównaniu do modów, myślę, że czasami jej wykonanie może zająć dużo czasu. CC to włosy, tekstury, przedmioty i ubrania, które można pobrać i łatwo dodać do gry. Znajdziesz tu wszystko, od wzorów ściennych, przez kredensy, kolczyki i przepiękne sukienki. Ponieważ twórcy CC nie muszą myśleć o wymaganiach systemowych jak Maxis, a także tracą więcej czasu na każdy element, mogą zrobić naprawdę fajne dodatki do gry, które znacznie poprawiają grafikę (szczególnie w przypadku włosów) i zwiększają liczba opcji dostępnych dla gracza. Więcej opcji i lepiej wyglądający łup są tym, o co chodzi w CC.

Co to są mody

Mody to modyfikacje gry The Sims 4, czyste i proste. Praktycznie każda modyfikowalna gra ma modyfikacje. Mogą ulepszyć funkcję lub wprowadzić zupełnie nową funkcjonalność. Twórcy modów ciężko pracują, aby upewnić się, że ich zawartość jest stabilna i dodają opisaną funkcjonalność, udostępniając ją społeczności The Sims. Niektóre modyfikacje radykalnie poprawiają rozgrywkę, wprowadzają niewielkie zmiany w działaniu (np. Częstotliwość uszkodzeń obiektów) lub po prostu naprawiają coś, co irytuje wielu graczy. Twórcy modów czasami naprawiają błędy, zanim zrobi to EA, a czasami mogą być bardziej dostosowani do życzeń społeczności dotyczących tego, jak coś powinno działać. Na przykład zamki do drzwi zostały wypuszczone w patchu, ale najpierw pojawiły się w formie modyfikacji.

Żadna z tych rzeczy nie ma na celu krytykowania Maxis / The Sims Studio, które wykonują świetną robotę przy tworzeniu gry wartej ulepszenia, ale jeśli masz setki lub tysiące ludzi zaangażowanych w strojenie gry i tworzenie niestandardowych treści, oczywiście jest dużo więcej rąk pracujących nad ulepszeniami i zawartością.

Powiązany post  10 Mody The Sims 4 Ciąża, której potrzebujesz

Jak zainstalować CC i mod

Instalacja modów w The Sims 4

Proces pobierania zarówno CC, jak i Mod jest taki sam, więc omówimy je oba w tym samym czasie. Są instalowane w Documents / Electronic Arts / The Sims 4 / Mods. Otwórz Eksploratora Windows lub Findera na komputerze Mac. Kliknij folder Dokumenty, Electronic Arts, a następnie The Sims 4. Jeśli nie możesz go znaleźć, poszukaj folderu Użytkownicy na C:, kliknij Użytkownik komputera, a następnie przejdź do Dokumentów (lub Dokumentów) i idź stamtąd. W przypadku użytkowników systemu Windows Dokumenty zwykle znajdują się po lewej stronie menu, jak widać na zrzucie ekranu.

Aktywuj tryby w menu

Od czasu wydania łatki gracze muszą teraz włączać mody za pomocą menu opcji. Naciśnij klawisz ESC> Opcje> Więcej. Stamtąd wybierz Włącz zawartość niestandardową i mody. Po aktualizacji może być konieczne ponowne włączenie.

Podobnie w przypadku domów zawierających CC, których nie można zobaczyć w Mojej bibliotece przy użyciu Galerii
Jeśli pobrałeś dom z witryny, która nie jest Galerią, przejdź do Biblioteki. Wybierz opcję Wyświetl zawartość dla> Inne z lewej strony okna w sekcji Moja biblioteka w Galerii, chyba że jesteś osobą, która ją utworzyła. Zobacz poprzednią sekcję dotyczącą aktywacji CC, aby poprawnie wyświetlić domy z CC w swojej bibliotece. W lewym dolnym rogu ekranu biblioteki kliknij Zaawansowane i pole wyboru „Dołącz zawartość niestandardową”. Będziesz musiał to zrobić, jeśli pobrałeś sprawę zawierającą CC z innych stron internetowych. W przeciwnym razie domy zawierające CC nie pojawią się w Twojej bibliotece.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć domu, spróbuj wyłączyć dostęp do funkcji online, aby galerie sztuki nie pojawiały się na liście, zobaczysz znacznie mniej i łatwiej będzie je zlokalizować. Przejdź do Opcje gry> Więcej z menu wyjścia i włącz to ustawienie. W efekcie spowoduje to wyłączenie opcji galerii. Może to pomóc w znalezieniu zawartości dodanej do gry i później możesz ponownie aktywować galerię. (Dzięki za wskazówkę, pani Flynn!). W przeciwnym razie upewnij się, że Twój dom znajduje się we właściwym folderze, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym przewodniku.

Mody folderów

Następnie znajdź lub utwórz folder Mods. Powinien już tam być, ale jeśli nie, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy biały obszar wewnątrz folderu The Sims 4 i utworzyć folder, upewniając się, że nadasz mu nazwę Mods. Gra automatycznie rozpoznaje i próbuje użyć czegokolwiek z tego folderu. Następnie, po pobraniu CC, skopiujemy pliki do tego folderu. Wskazówka: możesz mieć inne foldery w folderze Mods, więc jeśli chcesz podzielić CC i Mod na osobne foldery, a nawet sklasyfikować je według typu obiektu / ubrania, możesz to zrobić! Ponadto członek forum RandyH zauważa, że ​​nazwy modów można zmieniać, o ile zachowasz .package na końcu nazwy pliku. Może to uczynić Twoją organizację jeszcze łatwiejszą i być może pomóc w łatwiejszym śledzeniu rzeczy. Wszystko to jest w rzeczywistości dobrym pomysłem, jeśli natrafisz na modyfikację lub fragment CC, który sprawia ci kłopoty, więc łatwiej jest go znaleźć i usunąć.

Modyfikacje skryptów to specjalny typ modyfikacji, który musi pozostać w pliku zip, aby działał. Musisz także przejść do menu opcji gry (ESC> Opcje gry> Więcej> Skrypt mod. Dozwolony), aby je włączyć. Możesz zobaczyć tę sekcję w menu na powyższym zrzucie ekranu, gdzie również włączasz Normalne Mody i CC.

Powiązany post  Ogromna lista najlepszych mody do The Sims 4

Warto zauważyć, że znajduje się tutaj kolejny folder, Tray. Ten folder zawiera rodziny, które utworzyłeś, ale NIE zostały zapisane w galerii. Jest to również miejsce, w którym instalujesz Sims and Lots. Ten folder jest ważny niezależnie od tego, więc możesz uniknąć jego ponownego tworzenia lub pobierania.

Instalacja

Instalacja jest praktycznie bez użycia rąk i wystarczy umieścić je w folderze Mods, ale czasami będziesz musiał zarządzać plikami zip. Pamiętaj, że modyfikacje skryptów NIE są rozpakowane, ale wszystko inne powinno. Nowsze mody mogą mieć rozszerzenie .ts4script, które możesz zostawić w spokoju (dzięki, DarkWalker). Jeśli jest to plik .package, w porządku – kliknij prawym przyciskiem myszy i wytnij lub skopiuj, przejdź do folderu Mods i wklej. Jeśli jest to zamek błyskawiczny, kliknij go i zajrzyj do środka. Kliknij dwukrotnie plik zip i spójrz na typ pliku w środku: czy jest to pyc czy .package na końcu nazwy pliku? Jeśli zip zawiera plik .pyc, jest to mod skryptu i powinien pozostać spakowany. * Jeśli to .package, musisz skopiować ten i wszystkie inne pliki z pakietu zip i skopiować je do folderu mods. Obrazy i instrukcje wewnątrz zamka błyskawicznego zwykle nie są potrzebne. Czasami twórcy modów podają te same instrukcje: „Wypakuj plik .package, skopiuj go do folderu Mods, baw się dobrze”!

Informacje o plikach .pyo – pliki kończące się na pyo nie są już obsługiwane ze względu na aktualizację do podstawowego poziomu, którego używa Python Sims 4, co oznacza, że ​​jest to zdecydowanie przestarzały mod, jeśli tak jest.

Jeśli pobierzesz Sima lub dom / parcelę z lokalizacji innej niż Galeria, trafi on do folderu Tray, a nie do folderu Mods.

Kopia zapasowa zapisanych gier, modów i kart CC

Możesz tworzyć kopie zapasowe swoich modów i plików CC tak samo, jak zapisujesz pliki, i jest to rozsądne, aby zrobić to w przypadku katastrofy. Skopiuj je na inny dysk lub pamięć USB, a będą zabezpieczone przed awarią dysku twardego. Przejdź do folderu Dokumenty / Electronic Arts / The Sims 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy każdy z tych trzech ważnych folderów: Zapisz, Szuflada i Modyfikuj. Skopiuj je i wklej w nowe miejsce, w którym wiesz, że je znajdziesz. Jeśli musisz ponownie zainstalować grę lub usunąć wszystko, masz kopię rodzin swoich Simów i zachowujesz swoją kolekcję CC i modyfikacji. Są one cenne, ponieważ tworzenie kolekcji zajmuje trochę czasu, a utrata dziesiątek pobrań może być poważnym uciążliwością.

Menedżer mody Sims 4

Jest opcja dla tych z Was, którzy nie chcą zawracać sobie głowy rozpakowywaniem plików i chcieliby mieć możliwość łatwego włączania / wyłączania modów. Rozwiązaniem tego problemu jest Sims 4 Mod Manager firmy Raxdiam. Ma wiele funkcji, jest dość łatwy w użyciu, a jeśli przeglądasz witrynę, możesz nawet znaleźć film wyjaśniający, jak z niej korzystać.

Linki do witryn CC / Mod

Poniżej znajdują się witryny znane z hostowania CC i Mod. Mam na myśli, że nie odpowiadam za nic, co widzisz lub co się dzieje w wyniku korzystania z tych witryn. Podkreślam te, które są nam najlepiej znane, ponieważ ogólnie są to najlepsze miejsca, w których można pobierać rzeczy dla Simów. Wielu twórców ma własne blogi i warto je obserwować, jeśli lubisz ich pracę. Dwie duże witryny z przodu zawierają wiele artykułów i powinny być odwiedzane przez każdego, kto jest zainteresowany rozszerzeniem swojej gry. Następnie możesz przeglądać blogi ludzi na tumblr / wordpress i znajdować twórców, których prace lubisz, obserwować ich i cieszyć się lepszą grą Sims. Niektórzy twórcy CC specjalizują się we włosach, inni w ubraniach, a niektórzy tworzą mieszankę wszystkiego.

Powiązany post  Ogromna lista najlepszych mody do The Sims 4

modthesims.info – zdecydowanie mój cel, nawet jeśli nie używam intensywnie CC. Wszystko w MTS jest całkowicie darmowe i wyjątkowo dobrze zorganizowane. To sprawia, że ​​przeglądanie jest łatwe. Zawierają tak dużo treści, że to prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby naprawdę wzmocnić swoją grę dzięki CC. Oczywiście modthesims ma również mnóstwo modów, a wielu z najlepszych twórców modów w społeczności The Sims jest tam członkami.

thesimsresource.com – TSR to także wysokiej jakości strona pobierania CC i podobnie jak MTS, oferuje również zawartość dla Sims 3. Jeśli uzależnisz się od CC, możesz nawet dołączyć jako VIP, co ułatwia masowe pobieranie , elementy i usuwa reklamy z serwisu.

sims4downloads.net – Witryna, która ogląda blogi, MTS i TSR dla nowych CC i modów. Możesz przeglądać według twórców, korzystając z ich menu rozwijanego i odkrywać utalentowanych artystów.

Black’s Sims Zoo – widziałem tutaj różne elementy do pobrania, mimo że strona jest w języku niemieckim. Będziesz musiał się zarejestrować (po prostu spróbuj coś pobrać, a zostaniesz zapytany). Na szczęście słowo Pobieranie jest międzynarodowe.

Tumblr: Ten link prowadzi do treści oznaczonych jako sims-4-custom-content na tumblr, gdzie wielu producentów CC ma możliwość dzielenia się swoją sztuką. Pomoże Ci to znaleźć twórców, których chcesz obserwować. Może to być dobre miejsce do wizualnego wyszukiwania nowych treści, chociaż zachowaj ostrożność, ponieważ będziesz musiał odwiedzić niektóre witryny pobierania, które mogą zawierać mylące linki. Uważaj na reklamy z napisem „pobierz” i poszukaj przycisków, takich jak „Pomiń reklamę”, aby ominąć pełnoekranową reklamę, która wygląda jak strona pobierania!

LumiaLoverSims – Odwiedzając tę ​​stronę widziałem świetne swetry do włosów, ich wygląd zrobił na mnie wrażenie w porównaniu z innymi blogami tumblr, które odwiedziłem.

kijiko-catfood.com – twórz piękne fryzury. Na tej stronie możesz również znaleźć makijaż, ubrania i odcienie skóry dla swoich Simów.

thesimsperience.wordpress.com – Jest wspaniałą twórczynią z mnóstwem treści dla Sims 4. Widziałem kilka świetnych kolorów, które możesz zainstalować i wydaje się, że jest regularnie aktualizowana o nową zawartość.

decayclownsims.tumblr.com – dużo mrocznych / gotyckich CC, które są całkiem urocze. Moją jedyną skargą jest to, że projekt ich witryny jest dość zagmatwany, mimo że sama zawartość jest wysokiej jakości i zdecydowanie wypełnia niszę. W chwili pisania tego tekstu przycisk następnej strony znajduje się po lewej stronie, na wypadek gdybyś nie mógł go znaleźć.

Pomijam wielu, wielu blogerów, ale podam tylko punkt wyjścia. Jeśli podoba Ci się praca twórcy, obserwuj go, a zobaczysz różne aktualizacje. Jeśli podoba Ci się konkretny twórca CC, udostępnij link tutaj i wyeksponuj go. Sprawdzę, a także dodam niektóre z nich do listy.

Uwaga dotycząca pomocy modów

Nie zawracaj sobie głowy proszeniem nas o pomoc w rozwiązywaniu problemów z modami / cc. Przejdź do autora moda na forum / stronie, do której uczęszcza lub na której udostępnia swoje treści. Autor moda zna się na swojej pracy i może Ci pomóc lepiej niż my, a także może docenić raporty o błędach!