Ogromna lista najlepszych mody do The Sims 4

Modyfikacje mogą przynieść wiele korzyści graczom, którzy szukają nowych wrażeń w The Sims 4 lub gdy trochę się nudzą między nowymi dodatkami. Wielu modderów ma własne strony i nie hostuje swoich plików gdzie indziej, więc mody do tej gry mogą być nieco rozproszone. Z tego powodu zdecydowałem się wybrać listę modów dobrej jakości, które są aktualne w momencie pisania, i czasami do niej wracać, aby usunąć nieaktualne mody i dodać nowe znaleziska.

bonusy bez depozytu

Pomoc mody

Jak instalować mody

Mody są umieszczane na dysku twardym, ale różni się w zależności od komputera PC / Mac:

Komputer z systemem Windows: / Dokumenty / Electronic Arts / The Sims 4 / Mody /

Mac: użyj Findera i przejdź do / Electronic Arts / The Sims 4 / Mods /

Aby mody działały, muszą być włączone w menu opcji gry.

Mody, które są spakowane, mogą wymagać ekstrakcji. Więcej informacji znajdziesz w instrukcjach instalacji każdego moda. Możesz uporządkować swój folder modów, używając 1 poziomu podfolderów pod The Sims 4 / Mody /, ale nie więcej. Modyfikacje skryptów można czytać tylko tak głęboko, ale jeśli chcesz, możesz sortować CC nieco głębiej na 3-4 warstwach.

Więcej szczegółowych informacji na temat korzystania z mody i CC w The Sims 4 można znaleźć tutaj.

Najlepsza lista do pobrania mody

Lepiej buduj / kupuj

przez TwistedMexi

Maxis dał nam dostęp do swoich obiektów Live Edit do budowania, ale zostawił je wszystkie o nazwie Debug. TwistedMexi’s Better Build / Buy daje znacznie lepszy widok na coraz bardziej rozbudowany katalog kompilacji. Pozwala wyświetlić do 5 rzędów elementów po prostu naciskając klawisz 1 na klawiaturze. Zapobiegnie to konieczności wprowadzania tych długich kodów, które musisz uzyskać przy tych nowych przedmiotach, ponieważ debugowanie i edycja na żywo mają teraz kategorie w menu po prawej stronie. Wewnętrznie te elementy mają lepsze nazwy katalogów, więc używa ich zamiast nazywać je wszystkimi debugowaniem. Dzięki temu znacznie łatwiej jest znaleźć konkretną skałę lub pojazd, którym można ozdobić następny projekt budowy.

Pobierz w Patreon TwistedMexi

Funkcjonalna kurnik

przez icemunmun

Icemunmun przywrócił funkcjonalny kurnik z ery sklepowej Sims 3. Dzięki temu Twój Sim może inwestować pieniądze w hodowlę kurczaków, a po zakupie możesz stopniowo zdobywać jajka. Uważaj tylko, które jajka pozwalasz jeść swoim Simom – zepsute jajko może zatruć pokarm. Możesz także poszukać pisanek, które uszczęśliwiają Simów małą premią +1 na cały dzień.

Pobierz na stronie icemunmun

Zabrać się do pracy Aktywne aspiracje zawodowe

przez konansock

W aktywnej karierze Get to Work brakuje jakichkolwiek aspiracji z nimi związanych. Myślę, że to całe stado tak. Ale ten mod rozwiązuje ten problem i dodaje aspiracje dla naukowca, lekarza i detektywa. Jako bonus daje aspirację Frankensteina, która polega na wykorzystywaniu wynalazków naukowców do wywoływania chaosu.

Pobierz w ModTheSims

Wstrzykiwacz XML

przez Scumbumbo

W przypadku wtryskiwacza XML chcę tylko krótko wyjaśnić, dlaczego tak wiele modów może prosić Cię o pobranie tego. Każdy plik gry może zostać dotknięty tylko przez jeden mod. Jeśli modder używa wtryskiwacza XML, nie tylko będzie mniej prawdopodobne, że będzie musiał aktualizować swój mod, ale może również wprowadzić nowe umiejętności dla Simów do głównej listy bez mieszania się w inne rzeczy. Z tego powodu XML Injector zasługuje na wzmiankę. Scumbumbo zmarł w 2019 roku, ale stworzone przez niego mody są aktualizowane przez zespół modderów. Stworzone przez niego modyfikacje narzędziowe były odpowiedzialne za szereg modyfikacji z tej listy i zapewniał wsparcie osobom, które same stały się utalentowanymi modderami, pomagając im w rozwiązywaniu problemów.

Pobierz na scumbumbomods.com

Stojaki na produkty detaliczne

przez Brazen Lotus

Bezczelny Lotos wykonał te ładnie wyglądające stoiska z produktami, których możesz używać na partiach detalicznych, aby sprzedawać produkty pojedynczo Simom. Opiera się na Lice Cold Feezer z Get to Work. To przyjemny, prosty sposób na nadanie realizmu pracom ogrodniczym Twojego Sima.

Pobierz na stronie Brazen Lotus

Wszystkie kody

przez TwistedMexi

Niektóre z najpotężniejszych poleceń oszukiwania są teraz zablokowane przed graczami. Wszystkie kody TwistedMexi pozwala oszukiwać pogodę, ciążę i wszystko, co dotyczy premii, których EA nie chce, abyś dotykał.

Pobierz w Patreon TwistedMexi

Okruchy życia

przez KawaiiStacie

KawaiiStacie’s Slice of Life Mod zasługuje na więcej miejsca, niż jestem w stanie dać tutaj, ale jest duży. Mod Kawałek życia zawiera system osobowości, który oferuje łącznie 16 różnych typów osobowości, takich jak myśliciel lub wychowawca, które zmieniają sposób, w jaki Simowie będą zachowywać się autonomicznie oraz jakie umiejętności i cechy są dla nich odpowiednie. Dodatkowo, gdy Simowie są smutni, mogą mieć łzawiące oczy lub zarumienić się, gdy są zawstydzeni. Istnieje kilka różnych dodatków, takich jak cykl miesiączkowy, nowe menu telefonu, które pozwala budować umiejętności za pomocą telefonu, oraz nowy system budowy ciała, który może sprawić, że Simowie poczują się niepewnie. Jest to również mod, który wprowadza ryzykowne woohoo, więc nigdy nie wiesz, kiedy go używasz, jeśli Sim może zajść w ciążę.

Pobierz na stronie KawaiiStacie

Mody Basemental

przez Basemental

Nie mogę tu nawet wymienić modów Basemental, ale żadna lista nie byłaby kompletna bez wymieniania ich, ponieważ są bardzo popularne. Modyfikacje Basemental dodają do The Sims 4 działania dla dorosłych i przestępców, a nawet uzależnienia. Kup jeden konkretny dodatek, a możesz nawet znaleźć się w zorganizowanej grupie podobnie myślących osób, które zarabiają na życie sprzedając przysmaki dorosłym! Basemental w wyjątkowy sposób wykorzystuje miejsca takie jak dżungla, umożliwiając odwiedzanie w celu zabezpieczenia towarów. Mody Basemental są bardzo dobrze wykonane, ale przeznaczone tylko dla dojrzałych odbiorców.

Google to twój przyjaciel.

Tragedie życiowe

przez Sacrificial

Wiesz, czego w The Sims 4 nie ma zbyt wiele? Tragedia! Mod Sacrificial’s Life Tragedies zawiera wiele okropnych rzeczy, które mogą przydarzyć się Twoim Simom, na przykład potrącenie przez samochód, pobicie ich przez łobuza … lub gorzej, porwania i inne okropne rzeczy, które przytrafiają się Twoim Simom. Możesz nawet dostać śmiertelną chorobę, która wymaga operacji, a operacja może się nie powieść. Ty sam możesz być okropną osobą i możesz zostać aresztowany, jeśli się na to zdecydujesz. To mod dla ludzi, którzy chcą zobaczyć, co może się przydarzyć ich Simom w prawdziwym świecie. To nie jest dla wszystkich, ale staje się nieco bardziej przystępne, że możesz go używać z różnymi opcjami, które mogą wyłączyć tragedie dla określonych Simów lub sprawić, że będą się zdarzać rzadziej.

Powiązany post  10 Mody The Sims 4 Ciąża, której potrzebujesz

Pobierz na stronie Sacrificial

Łóżka piętrowe

użytkownika Ravasheen & PandaSama

Co najmniej dwóch Simomaniaków przygotowało działające łóżka piętrowe. Nie są idealne, ale zdecydowanie zapewniają oszczędność miejsca, jaką zapewniają łóżka piętrowe dla gospodarstw domowych z wieloma dziećmi. Jak widać, osiąga się to poprzez tworzenie wielu elementów, które montujesz w trybie budowania. Umieść ramę, drabinę i materac na miejscu. Ten należy do Ravasheena, który używa swego rodzaju teleportu, aby podnieść Sima na górę i musi zmagać się z animacjami ścielenia łóżka w Sims 4 po wyjściu. Podoba mi się, jak po prostu je tam wysyła. Rozwiązanie PandaSama jest przeznaczone dla małych dzieci, a po złożeniu pozwoli im wspiąć się na drugą pryczę. Zdecydowanie świetny mod dla rodzin z kilkoma dziećmi do wychowania.

Pobierz Ravasheen’s Bunks | Pobierz PandaSama Bunks

Pakiet melaniny 2

przez Xmiramira

Ludzie czekali na EA, aby poprawić odcienie skóry w The Sims 4. Nie ma ich wiele lub źle wyglądają. Podobnie jak wiele innych rzeczy, które zostały ulepszone … moderzy już to zrobili. Mira’s Melanin Pack 2 podwaja lub potroi liczbę dostępnych w grze odcieni skóry dla wszystkich ras, dzięki czemu możesz stworzyć Sima, którego chcesz lub Sima, który wygląda jak ty. Wydawało mi się, że widziałem też wieśniaków generujących te niestandardowe odcienie skóry. Jeśli chcesz bardziej zróżnicowanego świata, jest to mod, który musisz mieć.

Pobierz w witrynie Xmiramira

Wicked Whims

przez TURBODRIVER

Podobnie jak w przypadku modów Basemental, byłoby śmiesznie tworzyć taką listę i nie uznawać Wicked Whims TurboDriver. Nie mogę pokazać materiału filmowego na tej platformie, ale mam wrażenie, że wielu z was już wie, co się tam ogólnie dzieje. Możesz nie wiedzieć, że ma również dość popularny system przyciągania, który daje Simom rzeczywiste preferencje w takich obszarach, jak kolor oczu czy długość włosów. Może nawet powiadomić Cię, jeśli Twój Sim zobaczy Sima, na którym mu zależy. Istnieje wersja Wicked Whims w trybie streamera, która będzie ją cenzurować. Możesz także zainstalować go samodzielnie i bez dostosowywania ustawień. Istnieje wiele, wiele opcjonalnych pozycji i scenariuszy, które animatorzy stworzyli dla tego moda.

Wygoogluj too.

Miej trochę osobowości, proszę!

przez Polarbearsims

Myślę, że głównym celem programu „Miej trochę osobowości, proszę” Polarbearsims jest usunięcie bezczynnego czatu i sprawienie, by Simowie faktycznie wykonywali interakcje, gdy rozmawiają. Więc wybory interakcji, których mogliby użyć, mogą się różnić … bardzo. Będą używać takich rzeczy, jak pytać o dzień lub poznawać, a ty możesz nauczyć się cech z czatu bezczynnego. Ponadto mogą autonomicznie używać średnich interakcji. Ten mod zawiera również ryzykowne Woohoo, w przeciwieństwie do 0% szans na dziecko w grze, chyba że spróbujesz, co zmusza cię do podjęcia decyzji, kiedy Sim jest gotowy do ciąży.

Pobierz na stronie Polarbearsims

Armageddon

przez Sacrificial

Mod Sacrificial’s Armageddon pozwala ci wcielić się w superbohatera w Sims 4. Minęła długa droga, odkąd nakręciłem o nim film w pierwszym roku na YouTube. Od tego czasu dodano możliwość grania super złoczyńcą. Wiesz, zamiast ratować Simów, będziesz aktywnie walczyć, aby świat miał trochę więcej przestępstw i zdobyć kilka fajnych mocy, takich jak… tak, właśnie tak. Opis tej zdolności mówi, że wrzuca ona Sima do The Sims 5. W każdym razie, niezależnie od tego, czy jesteś superbohaterem czy złoczyńcą, będziesz mógł wykonywać zadania i zwiększać swój poziom mocy, używając podpisu Sacrificial nad górnymi animacjami, które sprawiają, że oglądanie ich jest tak zabawne / Zwykle za pierwszym razem jestem tak zszokowany tym, co właśnie zobaczyłem, że wybuchnąłem śmiechem. Kocham to.

Pobierz na stronie Sacrificial

Iść do szkoły

przez Zerbu

Jeśli masz zainstalowaną Get to Work, weź mod Zerbu Go to School, a następnie udaj się do galerii i zainstaluj szkołę podstawową lub liceum, do którego może uczęszczać Twoje dziecko. Upewnij się, że projekt wybrany z galerii ma podium dla nauczyciela. Jeśli nie, być może będziesz musiał postawić go samodzielnie i ustawić typ parceli na szkołę podstawową. Dostałem fajną szkołę, ale nauczyciel nic nie zrobił, ponieważ wydawało się, że ma niewłaściwy typ podium. Gdy już to skonfigurowałem, dziecko mojego Sima mogło uczęszczać do szkoły i wykonywać zadania w stylu Get to Work, takie jak zadawanie pytań w klasie, gra na instrumencie lub rysowanie w pracowni artystycznej. Warto zauważyć, że jeśli masz problemy z ukończeniem wszystkich zadań, możesz zostać do późna, klikając x, tak jak w przypadku karier w Get to Work. Fajną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest to, że wszystkie dzieci z waszych światów będą chodzić do tej jednej szkoły, gdy już ją założysz, i możesz zrobić liceum dla nastolatków.

Pobierz na stronie Zerbu

Dramat życia

przez Sacrificial

Mod Sacrificial’s Life’s Drama dodaje do gry system popularności społecznej, a gdy Twój Sim stanie się bardziej popularny, inni Simowie mogą poprosić Cię o pomoc w rozwiązaniu problemów. Ma też tę plotkarską atmosferę, ponieważ Twój Sim może poznawać brudne sekrety o innych i rozpowszechniać je bardzo dosłownie. Możesz być trochę zdrajcą, zdobywając brudne sekrety innych Simów, dodając je do księgi palenia, a następnie rozrzucając ich sekrety po całym świecie, aby ludzie mogli je zobaczyć. Inni Simowie będą czytać te sekrety i nienawidzą celu … walcząc z nimi i wzniecając dramaty.

Pobierz na stronie Sacrificial

Wiele innych modów LittleMsSam

LittleMsSam

LittleMsSam robi wiele, wiele małych modyfikacji, które rozwiązują problemy lub poprawiają rzeczy w oparciu o jej własne irytacje związane z grą. Pozwól przyjaciołom się starzeć jest tego dobrym przykładem – sprawi, że przyjaciele Twoich Simów będą się starzeć naraz, co ma sens … i jest również kwestią wygody. Ma wiele rzeczy do przeglądania, więc sugeruję skorzystanie z jej listy modów i rozejrzenie się. Istnieje wiele samodzielnych modów, ale także losowe małe mody. Możesz także pobrać wszystkie jej losowe małe mody w jednym pakiecie i przeglądać pliki, aby zobaczyć, co chcesz zachować lub wrzucić.

Pobierz w witrynie LittleMsSam

Niewidzialne ogrodzenie

przez Bakie

Simowie często jadą prostą linią, aby gdzieś dotrzeć, zwłaszcza na działkach mieszkalnych. Niewidzialna modyfikacja ogrodzenia Bakie powstrzyma tych bezmyślnych Simów z dala od Twojego trawnika. Jeśli masz ładny, kręty chodnik, możesz zmusić Simów do pozostania na tej ścieżce w drodze do Twoich drzwi. To fajne narzędzie, które dodaje odrobinę realizmu i ma wiele potencjalnych zastosowań.

Powiązany post  Jak zainstalować modyfikacje i zawartość niestandardową Sims 4 (CC)

Pobierz w ModTheSims

Cechy niestandardowe

przez różnych modderów

ModTheSims ma ogromny obszar cech, z którego możesz pobierać indywidualne cechy dla swoich Simów, z których niektóre są bardzo specyficzne. Na przykład, chcesz, aby Twój Sim miał narkolepsję lub chorobę dwubiegunową I? Możesz to zrobić! Nie żartuję, kiedy mówię, że społeczność moderska Simów omówiła wiele chorób psychicznych, ale są też rzeczy bardziej beztroskie, takie jak bycie dobrym w pieczeniu lub nieudolnym gotowaniu.

Pobierz w sekcji cech ModTheSims

Ekspres do nektaru

przez icemunmun

Nie chcę zbyt wielu obiektów na tej liście (to bardziej w dziedzinie CC), ale producent nektaru icemunmun to nie tylko przedmiot rozgrywki, ale także 10-poziomowa umiejętność robienia nektaru. Dzięki temu Twój Sim będzie mógł przygotowywać lepsze napoje. Dosłownie tupiesz owoce i wykorzystasz moc fermentacji, by zrobić wspaniały napój dla Sima, który może posłużyć do zarabiania pieniędzy lub poprawienia nastroju. Coś, co mi się w tym podoba, to to, że nie tylko proste rzeczy, takie jak nektar jabłkowy, ale także pozwalają łączyć różne owoce i kwiaty w specjalne napoje.

Pobierz na blogu icemunmun

Żyj w biznesie

przez LittleMsSam

Zrobiłem cały film na temat modów LittleMsSam, ale na liście takiej jak ta jej mod Live In Business zasługuje na wzmiankę tak samo jak każdy inny. Dzięki temu możesz sprzedawać przedmioty prosto z domu Twojego Sima, na co nie pozwalał Ci Get to Work. Daje także rodzaj systemu sprzedaży detalicznej bez konieczności Get to Work, więc chwała za to. Ale co najważniejsze, nie ogranicza się to do sprzedaży rzeczy, ale także rzeczy takich jak życie na siłowni, bar, klub, a nawet opieka dzienna. Możesz poprosić Simów o podrzucenie swoich dzieci, abyś pilnował, aż skończą pracę. Oni naprawdę ufają ci w kwestii swoich dzieci!

Pobierz w witrynie LittleMsSam

Live Drag

przez TwistedMexi

Live Drag pozwala przeciągać rzeczy w trybie Live, umożliwiając wprowadzanie zmian bez konieczności naciskania F2 i przechodzenia do trybu budowania, przesuwania i powrotu do gry. Jest to wygodny mały mod wraz z wieloma innymi modyfikacjami związanymi z budowaniem. Możesz także znaleźć takie rzeczy, jak Always Freebuilds, Always Moveobjects i Coastal Basements and Pools. To wszystko jest dobre.

Pobierz w Twistedmexi’s

Brak wstępu

przez Simser der Deutschen

Brak wstępu jest darem niebios, gdy modyfikujesz lub chcesz zaoszczędzić trochę czasu za każdym razem, gdy otwierasz Sims 4. Zastępuje filmy, które wyświetlają się na początku, pustymi plikami, więc przechodzi od razu do wczytywania głównego menu. Jest poręczny i warty krótkiej wzmianki.

Pobierz w ModTheSims

Supespeed Mody

przez Artum

Dzięki modzie Supespeed autorstwa Artuma odblokujesz najszybsze ustawienie prędkości gry, z którego możesz korzystać nawet wtedy, gdy Sim nie śpi, dzięki czemu możesz przyspieszyć czas bez zepsucia rzeczy. Jest to niezwykle pomocne, gdy tylko coś testujesz, po prostu bądź gotowy, aby to spowolnić. Klawisz „3” działa jak przełącznik w tym modzie, więc jeśli go użyjesz, zatrzymaj go, naciskając ponownie 3 lub następnym razem, gdy naciśniesz 3, będziesz w super szybkości.

Pobierz w ModTheSims

NARZĘDZIE.

przez TwistedMexi

Ludzie zrobili niesamowite rzeczy dzięki narzędziu TwistedMexi, jednemu z najbardziej innowacyjnych modów na tej liście. To oznacza Take Objects Off Lot i robi dokładnie to. Z czasem sytuacja się poprawiła, ponieważ Mexi nauczył się kilku nowych sztuczek w ciągu ostatniego roku. DZIĘKI NARZĘDZIU możesz coś zbudować i przenieść wszystkie elementy ze swojej parceli, a także podnieść lub obrócić je zgodnie z własnymi potrzebami. Przyzwyczajenie się do tego zajmuje trochę czasu, ale Mexi ma na swoim kanale samouczek, który zawiera podsumowanie wszystkich funkcji, tego, co robią, i małe problemy, które możesz napotkać podczas korzystania z niego. Niedawno mod został zaktualizowany, abyś mógł zebrać coś na swojej parceli, a następnie przenieść to wszystko w grupie. W rzeczywistości możesz wybrać wszystko między dwoma obszarami. Ze względu na zdolność TOOL do faktycznego pozwalania konstruktorom na ulepszanie dzielnic w sposób, który wykracza poza granice wielu, jest to bardzo przydatny mod.

Pobierz w witrynie TwistedMexi

Master Magic

by Zero

Modyfikacja Zero’s Master Magic dodaje trzy nowe specjalizacje do systemu czarodziejów, pozwalając Twojemu Simowi specjalizować się w praktycznej, psotnej lub nieokiełznanej magii. Praktyczni i nieokiełznani są po przeciwnych stronach, więc praktyczny mag będzie miał trudniej rzucać nieokiełznane zaklęcia, podczas gdy mag psotny będzie cierpieć tylko trochę w pozostałych dwóch szkołach. Dodaje również kilka nowych interakcji do mędrców, których można używać podczas treningu.

Pobierz w Zero’s Patreon

Okultystyczne mody

by Zero

Ogólnie rzecz biorąc, Zero ma kilka świetnych modyfikacji dla Okultyzmu w Sims 4, a nie tylko Master Magic. Jedną z wielu atrakcji, które spodoba się wielu graczom, jest możliwość stworzenia hybrydy czarodzieja / wampira. Vampire Magic wymaga Realm of Magic, ale da wampirom specjalny dostęp do systemu rzucania zaklęć, dzięki czemu będą bardziej efektywne w nocy, ale mają trudności z rzuceniem zaklęcia w ciągu dnia. Możesz także zdobyć Czarną Magię, dzięki której możesz sprzedawać dusze innych Simów, aby uczyć się zaklęć.

Pobierz w Zero’s Patreon

Samokonfigurowalny mod autonomii (SCAM)

przez scumbumbo

Samokonfigurowalny mod autonomii Scumbumbo pozwala przejąć ekstremalną kontrolę nad autonomią Simów. Ten mod jest teraz częścią głównego kontrolera Deaderpool, chociaż możesz go również używać samodzielnie. Nie używaj tego, jeśli masz MCCC. Dzięki temu możesz zablokować Simom możliwość wykonywania pewnych autonomicznych działań, dzięki czemu możesz zezwolić na autonomię w niektórych rzeczach, ale dostosować to, co Simowie będą robić, kierując się ich wolną wolą. Najlepsze w tym jest to, że zachowuje plik tekstowy, w którym przechowuje interakcje, więc możesz to zrobić dla każdego zapisu gry.

Pobierz w ModTheSims

Rozszerzenie UI Trucchi Mody

przez weerbesu

Czy chciałbyś, abyś mógł po prostu kliknąć, aby je wypełnić? Jeśli chcesz mieć możliwość kontrolowania oszukiwania za pomocą myszy, potrzebujesz moda UI Cheats Extension. Teraz jest to taki, który wymaga częstych aktualizacji, ponieważ za każdym razem, gdy programiści dotykają interfejsu użytkownika, zepsuje się, więc warto o tym wspomnieć. Usuń to, jeśli zainstalowałeś łatkę i daj weerbesu czas na aktualizację. Z czasem ta rzecz staje się coraz lepsza, ale musisz uważać na jej moc – możesz usunąć nastrojniki i automatycznie wykonywać zadania jednym kliknięciem!

Pobierz w Patreon weerbesu

Ośrodki wypoczynkowe i hotele

przez KawaiiStacie

Wydaje się, że to całkiem nowe wydawnictwo Kawaii Stacie. Zbuduj park rozrywki i zaplanuj wydarzenie na telefonie swojego Sima. Możesz użyć wydarzenia Zostań właścicielem ośrodka, aby aktywować własność parceli w ośrodku wypoczynkowym i od tego momentu będziesz mieć umiejętność kurortu, którą możesz stopniowo zwiększać. Jest to z pewnością opłacalny producent pieniędzy i wykorzystuje rozgrywkę w stylu „get to work”. W Simsach 3 dni istniała opcja posiadania ośrodka, więc fajnie, że modder ją przywrócił. To coś, co wyobrażasz sobie bardzo bogatego Sima, który robi z tymi wszystkimi dodatkowymi pieniędzmi, wpycha je w nieruchomości i kuleje swoim majątkiem. W galerii wykorzystaliśmy ośrodek wypoczynkowy firmy gnd968 i zmodyfikowaliśmy go tak, aby pasował do tej parceli w Sulani. Ładnie wygląda, prawda?

Powiązany post  Jak zainstalować modyfikacje i zawartość niestandardową Sims 4 (CC)

Pobierz na stronie Kawaii Stacie

Więcej kolumn CAS

przez weerbesu

Stwórz Sima jest coraz bardziej zagracony z każdym pakietem, a znalezienie jakiejś konkretnej koszuli na liście może być trudne. Dzięki More CAS Columns weerbesu możesz rozszerzyć bieżące 2 kolumny do 3, 4 lub 5 w zależności od wersji, którą pobierasz.

Pobierz w Patreon weerbesu

Sensowne historie

przez roBurky

RoBurky’s Meaningful Stories to mod, który ma na celu przebudowę systemu emocji, aby był nieco bardziej sensowny, dzięki czemu Simowie będą trochę bardziej stabilni, ale także wzmocnią negatywne emocje. Na przykład bycie smutnym i niewygodnym w tym samym czasie prawdopodobnie sprawi, że poczujesz ten smutek nieco bardziej. Szczęśliwy jest jego własny nastrój, ale zdarza się tylko tu i tam. Bezwładność emocjonalna pomaga również zapobiegać wahaniom nastroju, powodując stopniową zmianę nastroju do nowego stanu, nie tylko z powodu pojawienia się losowego nastrojnika. Coś, co naprawdę podoba mi się w tym modzie, to to, że chodzenie na jogging, aby oczyścić głowę lub użycie worka treningowego w celu wyeliminowania złości, jest bardziej przydatne, ponieważ negatywne nastroje mogą trwać znacznie dłużej i nie są tak łatwo ukryte, jak są w podstawowa gra.

Pobierz na stronie roBurky na Itch.io

Pakiet systemu edukacji

przez KawaiiStacie

Ten mod to kilka w jednym, ponieważ Kawaii Stacie wcześniej tworzyła lepsze szkoły i licea. Pobierając to urządzenie wielofunkcyjne, będziesz mógł zapisać małe dzieci do przedszkola i uzyskać znacznie więcej interakcji, gdy dzieci i nastolatki są w szkole. Możesz na przykład wykonywać ćwiczenia rozwijające umiejętności lub pracować nad zadaniem domowym na następny dzień, zanim zajęcia się skończą. Dlatego głównym celem jest zapewnienie dzieciom i nastolatkom dźwięków do pracy, które sprawią, że uczęszczanie do szkoły będzie nieco bardziej realistyczne. Zdobędziesz także umiejętności podczas odrabiania lekcji i będziesz mógł chodzić do szkoły online.

Pobierz na stronie KawaiiStacie

Centrum dowodzenia MC

przez Deaderpool

Następne jest MC Command Center firmy Deaderpool. Poza Wicked Whims powiedziałbym, że jest to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych modów, więc wiele osób wie, jak łatwo jest modyfikować ustawienia w grze i robić takie rzeczy, jak zmiana cech Sima. To staje się lepsze tylko wtedy, gdy wiesz, jak poruszać się po wielu menu. Ten mod zawiera mnóstwo dodatkowych modułów, które znajdują się w pakiecie zip, które zapewniają bardziej szczegółowe opcje dotyczące konkretnych rzeczy, takich jak okultyzm, kluby, ciąża i zmiany populacji. Możesz użyć tylko tych modułów, które chcesz zainstalować, lub przejść z całym pakietem, jeśli posiadasz wszystkie pakiety.

Pobierz z witryny MCCC Deaderpool

Zostań czarownikiem

przez Triplis

Zostań Czarownikiem to kolejna modyfikacja, na którą nie możemy poświęcić wystarczająco dużo czasu, ale jest to bzdura. Po zbadaniu podejrzanej bryły gliny Twój Sim zyskuje magiczne moce. Gdy Twój Sim to zrobi, będziesz mógł wybrać rytuał, który określi typ czarownika, którym będziesz grał. Ten mod w rzeczywistości ma system wyrównania, w którym rzucanie wielu białych lub ciemnych zaklęć magicznych zmieni ustawienie Twojego Sima i to, jak szybko uczy się zaklęć z tej szkoły. Jest to szczegółowy mod i wydaje się, że jego system magii jest bardziej aktywny niż rzeczywisty pakiet gry Realm of Magic. Nie przesadzam – wykorzystuje pewne efekty w grze, ale lista zaklęć jest ogromna i jest tu możliwość powtórki. Czarna magia, biała sztuka, dominacja, zniszczenie i chciwość, które mają szeroki wachlarz mocy. Zdecydowanie chcesz wypróbować ten mod, jeśli lubisz grać w rzucającego.

Pobierz na Github Triplis

Szybsze jedzenie i picie

przez cyclelegs

Chociaż wiele modów na tej liście jest większych, lodowato powolne tempo jedzenia Simów jest irytacją dla wystarczającej liczby graczy, że wszystko, co to naprawia, zasługuje na wzmiankę. Użyj modyfikacji Szybsze jedzenie i picie, aby uzyskać dokładnie to, czego się spodziewasz. Simowie będą jeść, jakby byli naprawdę głodni. Nie przestaną całkowicie rozmawiać, po prostu będą to robić mniej.

Pobierz w ModTheSims

Droga do sławy

przez Sacrificial

Droga do sławy autorstwa Sacrificial istniała na długo przed premierą The Sims 4 Zostań gwiazdą, a jej dostępność nie przeszkodziła tej modyfikacji. Pozwala ci podążać ścieżką modelki, piosenkarza lub aktorki, więc ma dobrą wartość powtórki. Jeśli lubisz zdobywać kolejne poziomy sławy, spodoba ci się również to, że Twoi Simowie mogą zatrudniać ochroniarzy, a nawet wykonywać koncerty z tym modem. Zgadza się, możesz faktycznie występować dla tłumu Simów i papparazi. Próbowałem trochę piosenkarza, ale zdecydowanie planuję ponownie odwiedzić ten mod, aby uzyskać dogłębny wygląd. Uwielbiam to, że możesz wrzucić Simów do czarnej dziury z pułapką, jeśli ich nie lubisz. Jeśli masz obsesję na punkcie fana, nie martw się … możesz wezwać policję na ratunek.

Pobierz na stronie Sacrificial

Pracuj z modów domowych

przez NoelleBelleFleur

NoelleBelleFleur stworzył kilkanaście modów, które mają na celu podjęcie kariery w grze podstawowej i przekonwertowanie ich tak, aby były odmianą Work From Home, którą widzisz w City Living. Jeśli chcesz, abyś mógł pracować w domu jako astronauta, sportowiec, biznes lub artysta, jest to mod, który to naprawi. Ponadto, biorąc pod uwagę, jak wiele karier zawodowych przenosi się teraz do pracy w domu, dobrze jest wspomnieć, że jest to możliwe również w The Sims.

Pobierz w ModTheSims

Suwaki wysokości

przez luumia

Modyfikacja Luumii dodaje do gry suwaki wysokości i pozwala dostosować wysokość Twoich Simów. Podczas gdy każdy mod, który spróbuje zmienić wysokość w tej grze, będzie miał problemy, ponieważ Sims 4 nie został zbudowany z myślą o tym, gracze, którzy chcą dodatkowego wysokiego lub niskiego Sima, mogą zignorować problemy z przycinaniem i niektórymi bliskimi animacje, które tworzy.

Pobierz na luumiasims

Grywalne zwierzaki

autorstwa Andrew i Orangemittens

Andrew i Orangemittens odblokowali zdolność gracza do kontrolowania zwierzaków, coś, czego nie było w Sims 4, ale istniało w przeszłości. Dzięki temu będziesz mógł ich używać tak jak Simów, a także dostrzeżesz ich potrzeby. Ten mod w większości usuwa blokadę i może powodować problemy, ponieważ niektóre interakcje nie miały być używane po stronie gracza. Świetnie nadaje się do nakłaniania zwierząt do zrobienia czegoś, czego potrzebujesz, aby stworzyć historię lub po prostu wygłupiać się w grze.

Pobierz w Sims4Studio

Działania społeczne

przez LittleMsSam

To taki prosty mod, ale wydaje się, że nie wymaga myślenia, kiedy się nad tym zastanowić. Simowie regularnie chodzą do króliczych nory, ale co by było, gdybyś mógł to zrobić – na przykład wyślij ich z przyjacielem, aby autonomicznie wypełnili społeczność bez twojego udziału. To właśnie osiąga Mod do działań społecznościowych LittleMsSam. To nie tylko sprawy towarzyskie, ale także takie rzeczy, jak wysłanie zwierzaka do opiekunki, pójście do cyrku lub na wystawę sztuki albo samodzielne wyjście na randkę z wybranym Simem. Jeśli zainstalujesz także jej mod Pierwsza miłość, możesz nawet wysłać swoje dziecko, aby odwiedzić jego sympatię.

Pobierz na Tumblr LMS