Kod na darmowe domy w The Sims 4

Kod na darmowe domy w The Sims 4

Korzystanie z darmowego kodu nieruchomości w Sims 4 może być świetnym sposobem na zakup domów za darmo. Nie tylko daje Ci to możliwość zamieszkania w wymarzonym domu, ale również pozwala Ci wydać simoleony gdzie indziej.

Kod na darmowe nieruchomości jest szczególnie przydatny dla graczy, którzy nie lubią oszukiwać w Sims 4. Zamiast przeciążać swoją grę milionami simoleonów (używając kodów takich jak MOTHERLODE czy ROSEBUD) tylko po to, by kupić dom, możesz raz wpisać kod darmowej nieruchomości i mieć z głowy.

Czym więc jest darmowa linia kodu nieruchomości w Sims 4? I jak powinieneś z niej korzystać?

Jak używać kodu darmowej nieruchomości/domu w Sims 4?

Jeśli nigdy wcześniej go nie używałeś, kod na darmowe domy w Sims 4 to po prostu „freerealestate on„. A gdy już kupisz swój nowy dom za darmo, musisz wpisać „freerealestate off„. Jeśli jednak nie jesteś pewien, jak zazwyczaj przebiega cały ten proces, oto co będziesz musiał zrobić!

 1. Otwórz okno konsoli poleceń w Sims 4, naciskając CTRL + SHIFT + C na klawiaturze.
 2. Włącz użycie kodów w swojej grze wpisując „testingcheats true” w pasku dialogowym.
 3. Następnie wpisz kod darmowej nieruchomości „freerealestate on” i naciśnij ENTER. Gra poinformuje Cię, że kod jest włączony.
 4. Zamknij okno konsoli poleceń.
 5. Wybierz dom w swoim świecie Sims 4 i kup go.
 6. Otwórz ponownie pole kodu i wpisz „freerealestate off„, gdy skończysz.

Kod na darmowe nieruchomości/domy jest używany przed wprowadzeniem się do rodziny. Dokładniej, najpierw będziesz musiał wybrać świat, w którym chcesz, aby Twoi Simowie zamieszkali, a następnie otworzyć konsolę poleceń, podczas gdy będziesz przeglądał swój upragniony dom. W polu kodu, teraz trzeba będzie wpisać freerealestate on. To włączy kod i pozwoli Ci wybrać dowolny dom. Za darmo!

Powiązany post  Kody The Sims 4 Wampiry (punkty mocy, umiejętność, cecha, śmierć)

Pamiętaj, że nie możesz wybrać każdej pojedynczej działki na mapie. Nie będziesz mógł wprowadzić się do domu, w którym mieszka już rodzina Simów. Tak więc, za pomocą tego kodu możesz kupić tylko puste, gotowe domy. Jednak wybór jest nadal szeroki, ponieważ jest tak wiele wspaniałych i drogich działek, które możesz sprawdzić ze swoimi nowymi Simami!

Jeśli jesteś nowym graczem i nie wiesz, jak włączyć kody, sprawdź poniższe kroki lub odwiedź ten poradnik.

Jak włączyć kody w Sims 4?

Mimo że większość simmerów wie, jak włączyć kody bardzo łatwo, nowi gracze często proszą mnie o instrukcje. To bardzo mylące, gdy po raz pierwszy zaczynasz mieć do czynienia z kodami w Sims 4, więc oto jak je włączyć.

 • Uruchom grę.
 • Naciśnij CTRL + SHIFT + C na klawiaturze, aby otworzyć pole kodów (CMD zamiast SHIFT, jeśli jesteś na Macu, lub 4 spusty z tyłu kontrolera, jeśli używasz konsoli).
 • Wpisz w pasek „testingcheats on” lub „testingcheats true” i wciśnij ENTER (nie ma znaczenia, którego użyjesz, ponieważ wykonują one tę samą pracę).
 • Gra da ci komunikat, mówiący „kody są teraz włączone”.
 • Tutaj możesz użyć dowolnego kodu, w tym darmowe kody na nieruchomości/domy.
 • A kiedy skończysz z oszukiwaniem, otwórz konsolę ponownie i wpisz „testingcheats off” lub „testingcheats false”. To powinno wyłączyć używanie kodów w grze.

I to wszystko, co musisz wiedzieć o włączaniu i wyłączaniu kodów w Sims 4!

Teraz zobaczmy, dlaczego powinieneś użyć kodu darmowej nieruchomości/domu w Sims 4!

Dlaczego powinieneś użyć darmowe kody nieruchomości/domu?

Oto 3 najważniejsze powody, dla których powinieneś użyć tego kodu:

 • Daje darmowy dostęp do wszystkich nieruchomości w grze
 • Może być aktywowany bardzo łatwo poprzez konsolę poleceń
 • Oszczędza Twoje pieniądze, więc możesz je wydać na dekoracje lub inne rzeczy
Powiązany post  Kody do The Sims 4 Kraina Magii Spellcaster, Dzielność

Kod na darmowe domy rozwiązuje wiele problemów, jeśli chodzi o wprowadzanie się nowych Simów. Kod oczyszcza wszystkie Twoje zmartwienia o pieniądze i pozwala Ci mieć dom swoich marzeń bez płacenia za niego. Jest to szczególnie świetne, jeśli masz wielkie plany dla swoich Simów i chcesz zachować całą gotówkę na przykład na dekorowanie wnętrz.

Kod na darmowe domy jest w wielu sytuacjach lepszy od MOTHERLODE i innych kodów na darmowe pieniądze i modów. Możesz go użyć za każdym razem, gdy szukasz nowego domu w Sims 4 i jest on zawsze dostępny.

Najlepsze jest to, że nie musisz najpierw przenieść swoich Simów w losowym domu, a następnie użyć kodu, aby przenieść je później! Zamiast tego, gdy tylko skończysz tworzyć rodzinę Simów i zdecydujesz się na dom, po prostu wyskocz do konsoli poleceń i aktywuj kod darmowej nieruchomości w polu kodu! To jest tak proste, jak to.

Ale to nie jedyny przydatny kod, gdy zakładasz nową rodzinę w The Sims 4. Oto poręczny kod na pominięcie mediów i kredytów hipotecznych w Sims 4.

Kod na darmowe media dla Sims 4

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej simoleonów w Sims 4, to poważnie polecam Ci skorzystanie z darmowego kodu Utilities. Pozwala on pominąć płacenie za rachunki, co jest naprawdę pomocne podczas pierwszej przeprowadzki do nowego domu. Oto kody, na które powinieneś zwrócić uwagę:

 • household.autopay_bills – automatycznie opłaca wszystkie twoje rachunki.
 • household.autopay_bills true – wyłącza wszystkie twoje rachunki.
 • household.autopay_bills false – włącza z powrotem wszystkie rachunki.

To tylko kilka przydatnych narzędzi, które możesz wykorzystać w połączeniu z darmowym kodem nieruchomości do Sims 4. Pamiętaj, że jeśli wyłączysz używanie kodów w swojej grze, usuniesz również efekt tych 3 kodów, jeśli są aktywowane.

Wniosek

The Sims 4 darmowe kody nieruchomości to najłatwiejsze narzędzie do wykorzystania, aby uzyskać dokładnie taki dom, jaki chcesz. Jest bardzo prosty, łatwy i szybki, i możesz go używać dla każdego nowego Sima, którego stworzysz!

Powiązany post  kod na umiejętności the sims 4

Wielu z Was uzna ten kod za nieoceniony, ponieważ zaoszczędzi Wam masę czasu, który normalnie spędzilibyście na spamowaniu MOTHERLODE, ściąganiu i instalowaniu modów lub po prostu mieleniu pieniędzy w normalny sposób.

Dodaj komentarz