Jak szybko zarobić pieniądze w gta online

Tryb wieloosobowy online Rockstara w GTA 5 może być festiwalem plądrowania i strzelaniny, ale za szaleństwem i niszczycielskimi zabawkami kryje się gotówka. Najlepsze rzeczy w GTA Online nie są tanie, niezależnie od tego, czy chodzi o wysokiej klasy apartament, hangar lotniczy, czy też te wymyślne latające motocykle z rakietami, które wielokrotnie zabijają cię podczas jazdy po świecie. Na szczęście możemy pomóc Ci złagodzić Twoje problemy z pieniędzmi w GTA 5.

Najlepsze sposoby na szybkie zarabianie pieniędzy w GTA Online zazwyczaj wymagają, abyś najpierw zainwestował. Na przykład, jeśli chcesz zostać gunrunnerem, musisz kupić bunkier. Jeśli chcesz zostać CEO, musisz kupić biura. Heisty to jeden z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy w GTA Online, ale nawet one wymagają mieszkania z pokojem heist, a jeśli chcesz spróbować Cayo Perico(otwiera się w nowej karcie), dość drogiego suba z napędem jądrowym.

Pełna lista kody do GTA 5

Ale jest wiele sposobów, aby zgarnąć trochę gotówki, jeśli dopiero zaczynasz, pozwalając zainwestować w to, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do lepszych metod zarabiania pieniędzy. GTA Online jest trochę jak ta historia z czerwonym spinaczem: Handlujesz swoją drogą w górę, kupując to, czego potrzebujesz, aby zoptymalizować proces zarabiania pieniędzy, a w końcu będziesz miał więcej niż wiesz, co z tym zrobić.

Zacznę od krótkiego przewodnika dla początkujących, a następnie zagłębię się w każdą z głównych metod zarabiania pieniędzy.

Jak szybko zarobić pieniądze w GTA 5 Online

Wraz z aktualizacją Criminal Enterprises w połowie 2022 roku pojawiła się cała masa ulepszeń do istniejących wcześniej biznesów i innych metod zarabiania pieniędzy. Na przykład, wyścigi i deathmatche dają o 50% więcej pieniędzy niż wcześniej. Aktualizacja umożliwiła również prowadzenie biznesu w lobby z zaproszeniem solo, co oznacza, że nie trzeba zajmować się griefami. Jednak dla większości biznesów istnieje teraz bonus wysokiego popytu w wysokości 1% za każdego innego gracza w sesji niepublicznej (do 25%) i 2% za gracza w sesjach publicznych (do 50%). Wyższe ryzyko, ale wyższe nagrody.

Mimo tych wszystkich zmian najlepszą metodą szybkiego zarabiania pieniędzy jest nadal heist na Cayo Perico, więc dla nowych graczy chodzi o zgromadzenie 2,2 miliona dolarów potrzebnych do kupienia łodzi podwodnej Kosatka, która go odblokowuje.

SZYBKIE PORADY

 • Zacznij od wykonania specjalnych polowań na padlinożerców, które są dostępne w trybie darmowym – Cele dla Maude, Polowanie na skarb z rewolwerem i Los Santos Slasher – za 250,00$ każde.
 • W podobnym duchu ukończ misje kolekcjonerskie Movie Props i Signal Jammers, aby zdobyć po 150 000$.
 • Obracaj codziennie Kołem Szczęścia w Kasynie, aby mieć szansę na dodatkowy dochód w postaci gotówki lub żetonów (które można zamienić na gotówkę).
 • Zwróć uwagę na tryby gry na podwójne i potrójne pieniądze każdego tygodnia i weź w nich udział, obok wykonywania misji, które są dla ciebie dostępne, aż do uzyskania 2,2 miliona dolarów.
 • Kup Kosatkę i przepracuj drogę przez heist w Cayo Perico.
 • Na początku wszystko będzie szło wolno, ale po dokonaniu pierwszego skoku będziesz mógł kupić lepszą broń i pojazdy, aby przyspieszyć działania – priorytetowo traktuj helikopter Sparrow na rzecz Kosatki.
 • Od tego momentu to ciągły cykl robienia skoków na Cayo Perico coraz szybciej, ulepszając swoje umiejętności i kupując przedmioty, które pozwolą ci zrobić to jeszcze szybciej, aż zarobisz około 1,5 miliona dolarów na godzinę. Wtedy możesz cieszyć się resztą gry i uzupełnić swoje metody zarabiania pieniędzy innymi, opisanymi tutaj.

hejty

Cayo Perico

 • Potencjalny zysk: 1,5 miliona dolarów na godzinę
 • Wymagania wstępne: Łódź podwodna Kosatka (min. koszt: $2.2 mil) & członek organizacji (VIP/CEO)

Metoda: Udaj się do Music Locker w kasynie i spotkaj się z Miguelem Madrazo. Po wszystkim będziesz mógł zakupić Okręt podwodny Kosatka. Załóż organizację jako VIP lub CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji, a następnie udaj się na swoją Kosatkę i rozpocznij heist z tablicy planowania. Będziesz musiał zebrać wywiad na wyspie, wykonać kilka misji przygotowawczych, a na koniec wykonać sam heist. Od rozpoczęcia zbierania informacji do zakończenia napadu powinno minąć około 45 minut do godziny po kilku próbach – o ile skupisz się tylko na tym, co jest potrzebne. Biorąc pod uwagę jego popularność i opłacalność, istnieje wiele pisemnych i wideo poradników online, które mogą pomóc.

Wskazówka: W przeciwieństwie do innych heist, wszystko może być wykonane solo i w prywatnym lobby. W większości przypadków jest to również bardziej opłacalne, a potencjalne zyski za godzinę są większe niż w przypadku każdej innej metody zarabiania pieniędzy w grze. Upewnij się, że rozpoczniesz następny heist w ciągu 48 minut od zakończenia ostatniego, aby ustawić go na tryb hard i zdobyć 10% bonus.

Diamentowe kasyno

 • Potencjalny zysk: $500k na godzinę
 • Wymagania wstępne: Arcade (Min Cost: $1.2 mil), członek organizacji (VIP/CEO), & 1-3 przyjaciół
Powiązany post  kod na samolot spawn stunter gta 5

Metoda: Po zakupie Arcade, wykonaj obowiązkowe misje konfiguracyjne. Następnie załóż organizację jako VIP lub CEO w opcji SecuroServ w menu interakcji i rozpocznij napad z planszy planowania w swoim Arcade. Musisz rozeznać się w kasynie i dowiedzieć się, co będziesz kradł ze skarbca. Następnie musisz wybrać podejście spośród trzech opcji i wykonać odpowiednie misje przygotowawcze, po czym ukończyć sam napad z jednym do trzech przyjaciół. W zależności od podejścia, niektóre misje przygotowawcze możesz całkowicie pominąć, a inne będą bardzo pomocne, a w sieci znajdziesz mnóstwo poradników, które pomogą ci to wszystko ogarnąć.

Wskazówka: Ukończenie heistu przy minimalnej liczbie osób wymaganych do zdobycia wszystkich łupów jest zazwyczaj najbardziej opłacalne. W przypadku sztuki są to dwie osoby, ale reszta to trzy. Big Con to najłatwiejsze podejście, ponieważ możesz wejść i wyjść bez problemu. Celuj w kradzież helikoptera lub wejdź do pobliskich tuneli, aby łatwiej i szybciej unikać gliniarzy podczas ucieczki.

Doomsday

 • Potencjalny zysk: $500k na godzinę
 • Warunki wstępne: Obiekt (minimalny koszt: $1.25 mil) & 1-3 przyjaciół

Metoda: Przejdź do pokoju planowania heistu w swoim obiekcie i wybierz wybrany akt heistu, aby rozpocząć. Będziesz musiał zapłacić z góry za rozpoczęcie heistu jako gospodarz. Zaproś jednego, dwóch lub trzech przyjaciół i przejdźcie przez misje przygotowawcze, ustawiające i finałowe. Tak jak w przypadku starych hejtów, zbierz grupę porządnych graczy, ponieważ komunikacja i umiejętności są potrzebne, aby skrócić czas potrzebny do pokonania tego aktu.

Wskazówka: Ukończenie tych hejtów z dwoma graczami, a nie czterema, będzie naturalnie oznaczać więcej pieniędzy na gracza, ponieważ ogólna wypłata pozostaje taka sama, ale misje będą nieco trudniejsze i potencjalnie bardziej czasochłonne przy mniejszej liczbie graczy. Gospodarz hejtu nie zarabia żadnych pieniędzy podczas wykonywania misji i musi wydać pieniądze na rozpoczęcie każdej z nich, więc dobrym pomysłem jest, aby gospodarz wziął 40% dla czterech graczy, 50% dla trzech graczy lub 60% dla dwóch graczy z końcowego zarobku hejtu. Pozostali gracze biorą równą część tego, co pozostaje, więc wszyscy gracze zarobią mniej więcej tyle samo w sumie. Płacenie za pominięcie misji przygotowawczych jest prawie zawsze nieopłacalne z punktu widzenia pieniędzy i czasu.

Oryginalne skoki

 • Potencjalny zysk: $500k na godzinę
 • Wymagania wstępne: Wysokiej klasy mieszkanie (min. koszt: $200k) i trzech przyjaciół

Metoda: Przejdź do pokoju planowania heistu w swoim high-endowym mieszkaniu i wybierz wybrany heist do rozpoczęcia. Będziesz musiał zapłacić z góry za rozpoczęcie napadu jako gospodarz. Zaproś swoich trzech przyjaciół i przejdźcie przez misje konfiguracyjne oraz finał. Zaleca się zebranie dobrej czteroosobowej grupy, ponieważ wymagana jest komunikacja i umiejętności, aby skrócić czas, a w sieci znajdziesz wiele poradników dotyczących każdej misji.

Wskazówka: Skok na Pacific Standard w trybie Hard jest najbardziej dochodowym z oryginalnych skoków, jeśli jest przeprowadzony skutecznie z kompetentną grupą graczy, jednak dochód z niego jest obecnie przyćmiony przez nowsze skoki. Gospodarz napadu nie zarabia żadnych pieniędzy podczas misji przygotowawczych i musi wydać pieniądze, aby rozpocząć akcję, więc dobrym pomysłem jest, aby gospodarz wziął 40% końcowego zarobku z napadu, a pozostali gracze po 20%, tak aby wszyscy czterej gracze zarobili mniej więcej tyle samo.

AKTYWNE BIZNESY

Ładunek specjalny

 • Potencjalne zyski: 500 tys. dolarów za godzinę
 • Wymagania wstępne: Biuro (minimalny koszt: $1 mil), magazyn (minimalny koszt: $250k) & członek organizacji (CEO)

Metoda: Zignoruj starą metodę polegającą na faktycznym ręcznym pozyskiwaniu ładunków do tego celu. Wraz z aktualizacją Criminal Enterprises każdy magazyn ma teraz pracowników i jest znacznie bardziej wydajne, aby uzyskać od nich ładunek dla Ciebie. Po prostu podejdź do nich w magazynie i zapłać im za pozyskiwanie ładunków, aż magazyn będzie pełny. Zbiorą oni od 1 do 3 skrzyń i będziesz musiał poczekać 48 minut w czasie rzeczywistym – możesz jednak wyłączyć konsolę, a licznik będzie nadal odliczał czas – zanim będziesz mógł zlecić im pozyskanie kolejnych. Następnie możesz użyć laptopa w magazynie, aby sprzedać zebrane skrzynie za pomocą misji dostawczej i uzyskać zysk.

Wskazówka: Im więcej skrzynek sprzedasz na raz, tym więcej zarobisz na jednej skrzynce, dlatego najlepszy do budowy i sprzedaży jest pełny duży magazyn. Jednak duże magazyny kosztują więcej, a sprzedaż 111 skrzyń naraz to większe ryzyko, ponieważ albo zyskasz 2,2 miliona dolarów, albo stracisz wszystko. W tygodniach promocyjnych, gdzie ładunek specjalny to podwójne pieniądze, wraz z 50% bonusem za sprzedaż w pełnej sesji publicznej, maksymalny potencjalny dochód to 6,6 miliona dolarów z jednej misji dostawczej. Jest to jednak bardzo ryzykowny scenariusz, więc bądź ostrożny.

Agencja Kontrakt VIP

 • Potencjalny zysk: $300k za godzinę
 • Warunki wstępne: Agencja (Min Cost: $2 mil) & Członek organizacji (VIP/CEO)

Metoda: Załóż organizację jako VIP lub CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji. Podejdź do komputera w biurze agencji i wybierz 'VIP Contract’. Można to zrobić po ukończeniu jednego 'Security Contract’. Po prostu rozegraj misje fabularne (trzy części po około godzinę każda), aby po ich zakończeniu otrzymać nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

Wskazówka: Przejście misji po raz pierwszy daje również bonusy. Na przykład, dodatkowe kilkaset tysięcy dolarów za osiągnięcie pewnych punktów. Choć z perspektywy zarabiania pieniędzy misje nie są może warte stałego wykonywania w porównaniu z napadami, to są wystarczająco zabawne, aby je polecić.

Powiązany post  Dostań się do helikoptera z tymi kod na gta 5 PS4 / Xbox / PC

Auto Shop

 • Potencjalny zysk: 300 tys. dolarów za godzinę
 • Wymagania wstępne: Auto Shop (min. koszt: $1.7m) & Członek organizacji (VIP/CEO)

Metoda: Udaj się najpierw na LS Car Meet, aby móc kupić Auto Shop ze strony internetowej w grze. Załóż organizację jako VIP lub CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji. Przejdź do Job Board, aby uzyskać dostęp do Contracts, które są w zasadzie mini-hejtami. Wykonaj dwie stosunkowo krótkie misje, a następnie finał, aby otrzymać wypłatę w wysokości około 170-180 tys.

Podpowiedź: Inne aspekty biznesowe Auto Shopu obejmują modyfikowanie i dostarczanie samochodów klientów oraz znajdowanie egzotycznych samochodów w losowych wydarzeniach trybu swobodnego w celu ich eksportu. Żadna z tych czynności nie jest zbyt dochodowa, biorąc pod uwagę nakład czasu, dlatego nie zaleca się kupowania dodatkowych przedmiotów do warsztatu, które pomagają w ich prowadzeniu (podnośnik samochodowy i pracownicy), ponieważ zarabianie tych pieniędzy zajmie dużo czasu.

Cargo pojazdów

 • Potencjalny zysk: $300k na godzinę
 • Wymagania wstępne: Biuro (minimalny koszt: $1 mil), magazyn pojazdów (minimalny koszt: $1,5 mil) & członek organizacji (CEO)

Metoda: Załóż organizację jako CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji. Podejdź do komputera w swoim biurze i wybierz „Vehicle Cargo”, a następnie „Source Vehicle”. Będziesz musiał wykonać misję polegającą na kradzieży pojazdu i odwiezieniu go do magazynu pojazdów. Bądź ostrożny podczas jazdy z powrotem, ponieważ uszkodzenia spowodują koszty naprawy, co wpłynie na zysk. Możesz następnie użyć laptopa w magazynie pojazdów, aby wyeksportować pojazd, który pozyskałeś poprzez misję dostawy, aby osiągnąć zysk.

Wskazówka: Powtarzaj misje pozyskiwania, aż zapełnisz swój magazyn pojazdów 10 pojazdami standardowego zasięgu i 10 pojazdami średniego zasięgu bez duplikatów. W tym momencie każda misja źródłowa da ci pojazd z najwyższej półki, aż zdobędziesz ich 12. Eksportuj tylko pojazdy z najwyższej półki i sprzedawaj tyle pojazdów naraz, ile możesz, jeśli masz przyjaciół do pomocy – pomoże to zmaksymalizować zyski na godzinę.

Fracht lotniczy

 • Potencjalny zysk: $150k na godzinę
 • Wymagania wstępne: Hangar (minimalny koszt: $1.2 miliona) i członek organizacji (VIP/CEO)

Metoda: Załóż organizację jako VIP lub CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji. Podejdź do komputera w hangarze i wybierz „Source”, a następnie typ ładunku, który chcesz pozyskać. Będziesz musiał wykonać misję, aby dostarczyć ładunek do swojego hangaru. Następnie możesz użyć laptopa w hangarze, aby sprzedać zebrany ładunek poprzez misję dostawy, aby uzyskać zysk.

Wskazówka: Trzymaj się pozyskiwania tylko jednego rodzaju ładunku i niech to będą narkotyki, chemikalia lub środki medyczne. Otrzymasz 35% bonus za sprzedaż 25 skrzyń tego typu, a 75% bonus za sprzedaż wszystkich 50 skrzyń. Sprzedaż pełnego hangaru będzie wymagała pomocy przyjaciół, a generalnie pozyskiwanie ładunków z przyjaciółmi jest o wiele bardziej efektywne czasowo.

PRZEDSIĘBIORSTWA PASYWNE

Klub nocny: Bezpieczny

 • Potencjalny zysk: $50k na godzinę pasywnie (podczas robienia innych rzeczy)
 • Warunki wstępne: Klub nocny (min. koszt: $1.1 mil), ulepszenie personelu ($475,000) & 2 DJ-ów

Metoda: Ten dodatkowy dochód wykorzystuje zwiększone zarobki z popularności Nightclubu i bezpieczną pojemność 250,000$. Wszystko, co musisz zrobić, to utrzymać wskaźnik popularności klubu nocnego powyżej 90%, a najlepszy sposób na to znajdziesz w poniższej poradzie. Co 48 minut (1 dzień w grze) pieniądze będą przelewane do sejfu, a popularność klubu spadnie o 5%, jeśli posiadasz ulepszenie personelu. Gdy popularność osiągnie 100% lub 95%, do sejfu zostanie dodane 50 000$, przy czym od tego momentu ilość dodawanych pieniędzy będzie się znacznie zmniejszać wraz ze spadkiem popularności. Po prostu utrzymuj wysoką popularność i opróżniaj sejf co cztery lub pięć dni w grze, aby uzyskać gwarantowany dochód przy niskim wysiłku.

Wskazówka: 50.000$ zostanie dodane do sejfu Twojego klubu nocnego tak długo, jak długo Twoja popularność będzie wynosiła 100% lub 95%. Oznacza to, że musisz się martwić o zwiększenie popularności co dwa dni w grze, gdy spadnie ona do 90%. Za każdym razem, gdy zmienisz DJ-a z komputera w strefie VIP budynku klubu nocnego, automatycznie zyskasz 10% popularności, co sprawi, że znów osiągniesz 100%. Ponieważ to kosztuje 10 000 dolarów, będziesz zarabiał 90 000 dolarów co dwa dni w grze, po prostu klikając przycisk na komputerze w grze. Możesz również wykonywać misje związane z popularnością, ale zajmują one do 10 minut w porównaniu do sekund potrzebnych na zmianę DJ-a, co zmniejsza efektywność zarabiania pieniędzy.

Klub nocny: Biznes

 • Potencjalny zysk: $40k na godzinę pasywnie (podczas robienia innych rzeczy)
 • Warunki wstępne: Klub nocny (minimalny koszt: $1.1 mil) & inne biznesy (minimalny koszt: $850k)

Metoda: Podejdź do komputera w swojej strefie VIP budynku klubu nocnego i wybierz „Warehouse Management”, a następnie przypisz Warehouse Technician do jednego z towarów, które masz dostępne. Towary te będą oparte na innych biznesach, które posiadasz, np. biznesy typu klub motocyklowy, bunkier strzelniczy lub magazyn towarowy.

Możesz przypisać maksymalnie pięciu techników, co oznacza, że tylko pięć z twoich innych biznesów będzie się liczyć. Po przydzieleniu technicy zaczną samodzielnie zdobywać towary, kiedy ty będziesz robił większość innych rzeczy w grze. Następnie możesz użyć komputera w strefie VIP budynku klubu nocnego, aby sprzedać swoje towary za pomocą misji dostawy, aby osiągnąć zysk.

Powiązany post  Jak znaleźć i gdzie jest lotnisko gta 5

Wskazówka: Aspekt biznesowy klubu nocnego może nie wydawać się opłacalny, ale w 24-godzinnym scenariuszu AFK daje około 900 000 dolarów zysku każdego dnia za pojedynczą dziesięciominutową misję (co równa się stawce dochodu ponad 5 milionów dolarów za godzinę rzeczywistej pracy, bijąc wszystko inne w grze). Ponieważ jest to całkowicie pasywny dochód, w którym nie musisz ciągle uzupełniać zapasów, a nie ma premii pieniężnej za sprzedaż pełnego zapasu, w rzeczywistości bardziej efektywne jest sprzedawanie wcześniej. Aby osiągnąć maksymalną rentowność, zignoruj Organiczną Produkcję, Drukowanie i Kopiowanie, a techników przydziel do pozostałych pięciu obszarów. Następnie sprzedawaj towary za każdym razem, gdy Cash Creation, Pharmaceuticals & South American Imports są pełne (co 20 godzin).

Gunrunning

 • Potencjalny zysk: $45k na godzinę pasywnie (podczas robienia innych rzeczy)
 • Wymagania: Bunkier (minimalny koszt: $1.2 miliona) i członek organizacji (VIP/CEO)

Metoda: Załóż organizację jako VIP lub CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji. Podejdź do laptopa w swoim bunkrze i wybierz opcję „Resupply”, a następnie „Steal Supplies” lub „Buy Supplies”. Będziesz musiał wykonać misję, aby dostarczyć zapasy do swojego bunkra, jeśli wybierzesz tę opcję, lub mogą one zostać dostarczone bez wysiłku, jeśli je kupisz. Gdy będziesz miał zapasy, twój personel rozpocznie produkcję, zamieniając je w zapasy, gdy będziesz robił większość innych rzeczy w grze. Możesz następnie użyć laptopa w bunkrze, aby sprzedać zapasy za pomocą misji dostawczej i uzyskać zysk.

Wskazówka: Kupowanie zapasów jest bardziej efektywne czasowo, podobnie jak ustawienie pracowników na produkcję i kupowanie ulepszeń sprzętu/pracowników. To jest pasywny dochód, więc powinieneś mieć go uruchomiony w tle, podczas gdy robisz aktywny dochód z innych wymienionych metod. Nie ma premii pieniężnej za sprzedaż pełnego bunkra, a zrobienie tego będzie wymagało przyjaciół, jeśli jest wiele pojazdów, które mają być używane do misji sprzedaży.

Klub motocyklowy

 • Potencjalny zysk: $40k na godzinę pasywnie (podczas robienia innych rzeczy)
 • Warunki wstępne: Domek klubowy (minimalny koszt: $200k), biznes (minimalny koszt: $650k) i prezes Klubu Motocyklowego

Metoda: Załóż Klub Motocyklowy jako prezes z odpowiedniej opcji w menu interakcji. Podejdź do laptopa w budynku biznesowym i wybierz „Resupply”, a następnie „Steal Supplies” lub „Buy Supplies”. Jeśli wybierzesz tę opcję, będziesz musiał wykonać misję, aby dostarczyć zapasy do swojego biznesu, lub mogą one zostać dostarczone bez żadnego wysiłku, jeśli je kupisz. Gdy masz już zapasy, twoi pracownicy rozpoczną produkcję, zamieniając je w zapasy, gdy ty robisz większość innych rzeczy w grze. Możesz następnie użyć laptopa w budynku biznesowym, aby sprzedać swoje zapasy za pomocą misji dostawy, aby osiągnąć zysk.

Wskazówka: Produkcja kokainy jest najbardziej opłacalna (na równi z bunkrem strzelniczym), przy czym najtańszy biznes kokainowy kosztuje 975 tys. dolarów, choć misje sprzedaży często trwają dłużej. Kupowanie zapasów jest bardziej efektywne czasowo. Jest to dochód pasywny, więc powinieneś mieć go uruchomionego w tle, podczas gdy robisz aktywny dochód z innych wymienionych metod. Nie ma premii pieniężnej za sprzedaż pełnego zapasu i robienie tego będzie wymagać przyjaciół, jeśli istnieje wiele pojazdów, które mają być używane do misji sprzedaży.

Kontrakty bezpieczeństwa agencji

 • Potencjalny zysk: $25k na godzinę pasywnie (podczas robienia innych rzeczy)
 • Wymagania wstępne: Agencja (Min Cost: $2 mil) & Członek organizacji (VIP/CEO)

Metoda: Załóż organizację jako VIP lub CEO z opcji SecuroServ w menu interakcji. Podejdź do komputera w biurze agencji i wybierz 'Security Contract’. Wybierz jeden i wypełnij misję za niewielką nagrodę. Każde pięć wypełnionych Security Contracts zwiększa ilość pieniędzy dodawanych do ściennego sejfu każdego dnia w grze (48 minut) do 500$, aż do maksymalnej kwoty 20.000$ za wykonanie 200 zadań. Po prostu opróżnij sejf, gdy osiągnie maksimum (250 000$) i kontynuuj wypełnianie Kontraktów Bezpieczeństwa, aby na stałe zwiększyć tempo zapełniania sejfu.

Wskazówka: Sejf zapełnia się co 12,5 godziny po wykonaniu 200 kontraktów bezpieczeństwa. W scenariuszu 24-godzinnego AFK, 85 kontraktów bezpieczeństwa musiałoby zostać ukończonych, aby sejf ścienny był pełny o tej samej porze następnego dnia po opróżnieniu.

Próby czasowe

 • Potencjalny zysk: $100k za próbę czasową
 • Wymagania wstępne: Szybki samochód/rower lub RC Bandito

Metoda: Jedź do miejsca, w którym znajduje się korona próby czasowej, czyli fioletowa ikona stopera na mapie. Rozpocznij próbę czasową, gdy poczujesz się gotowy i spróbuj dotrzeć do punktu końcowego szybciej niż podany czas par. Nie ma żadnych punktów kontrolnych pomiędzy nimi, więc możesz wybrać dowolną trasę, a w sieci znajdziesz wiele przewodników dla każdej próby. Za pomyślne ukończenie otrzymasz około 100 tysięcy dolarów.

Wskazówka: Próby czasowe zmieniają się co tydzień i możesz otrzymać nagrodę za ich ukończenie tylko raz w tygodniu. Masz nieograniczoną liczbę prób, aby pokonać czas par i może respawnować się z powrotem na początku, ale oczywiście im dłużej to trwa, tym mniej pieniędzy można skutecznie zarobić na godzinę z tej metody. Ogólnie rzecz biorąc, ściąganie kółek na szybkim motocyklu doprowadzi cię do celu w najszybszy możliwy sposób. Istnieją również próby czasowe dla RC Bandito, ale są one bardziej irytujące i mają wyższy koszt wejścia, biorąc pod uwagę cenę Bandito na początek.